Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wzrost mężczyzny, a zainteresowanie u płci pięknej

2018-01-30
Wzrost mężczyzny, a zainteresowanie u płci pięknejWzrost mężczyzny, a zainteresowanie u płci pięknej

Wysoki mężczyzna od dawna kojarzy się z pewnością siebie i atrakcyjnością oraz błyskotliwością. Zdaniem seksuologa- prof. Zbigniewa Lwa- Starowicza wysocy panowie cieszą się większą popularnością wśród kobiet.  Tylko 20% Pań odpowiedziało w ankiecie dla WP, że preferuje niższego partnera. Przyznają się, że czują się przy nich mniej bezpiecznie i wyglądają… gorzej.

Wyższy wzrost to zazwyczaj lepsza prezencja i wrażenie bycia silniejszym i odpowiedzialniejszym. Nie ma to zazwyczaj oczywiście odzwierciedlenia w rzeczywistości. Na szczęście jeśli jesteś niski nie oznacza to, że nie możesz osiągnąć sukcesu i znaleźć wymarzonej kobiety. Liczy się przede wszystkim charakter i osobowość.  Niski mężczyzna także może oczarować płeć piękną. Prawdziwy związek to sztuka kompromisów i wymaga lat starań i dbałości o partnera/partnerkę. Wzrost zdecydowanie nie gra tu wielkiej roli.

Bardzo dobrą wiadomością są na najnowsze wyniki badań na zlecenie portalu randkowego Match.com. Wynika z nich, że kobiety coraz chętniej wiążą się z niższymi od siebie mężczyznami. Jest to bardzo optymistyczna prognoza udowadniająca zmieniające, siedzące w nas stereotypy.

Psycholog Agnieszka Fenslau wyraźnie podkreśla, że w jej długiej karierze, żadna z kobiet nigdy nie narzekała na niski wzrost męża jako istotę jakichkolwiek problemów. Niemniej jednak na ważne uroczystości jak np. ślub kobieta często chce założyć ulubione szpilki. Wtedy różnica we wzroście może być szczególnie dla niego kłopotliwa.

Z odsieczą przybywa polska marka Betelli- producent obuwia podwyższającego dla mężczyzn aż o 7cm!  Zamiast zamartwiać się wzrostem, będziesz mógł cieszyć się udaną imprezą ze swoją partnerką. Wybierz idealny model dla siebie. Klasyczne, eleganckie i czarne czy bardziej casualowe? Szeroki wybór, wykonanie ze skóry i podwyższenie to trio idealne!  Wypróbuj i przekonaj się sam.  

źródło:
https://kobieta.wp.pl/kobiety-wola-nizszych-mezczyzn-zaskakujace-wyniki-badania-6164659463604353a
https://kobieta.wp.pl/wzrost-ma-znaczenie-ekspert-tlumaczy-dlaczego-niektorzy-mezczyzni-nie-maja-szans-u-kobiet-6165366701418625a
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2018
pixel