Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Jak to działa

Buty podwyższające Betelli zaprojektowane są z myślą o mężczyznach, którzy chcą pewniej i lepiej poczuć się w pracy, podczas wystąpień publicznych, w trakcie ważnych uroczystości, jak również na co dzień. To produkt dla tych, którzy nie boją się nowości, są ciekawi trendów i po prostu chcą poczuć się dobrze we własnej skórze.

Mogą po nie sięgnąć mężczyźni nie tylko niscy, ale również średniego wzrostu i wysocy.

Naturalny wygląd i proporcje

Buty podwyższające Betelli są tak dopracowane, aby zachować proporcje tradycyjnego buta, nie mają ani wysokiego obcasa, ani wysokiego zapiętka, dzięki czemu zachowują w pełni naturalny wygląd. Zaprojektowane są tak, aby zapewnić maksimum komfortu, zachowując system podwyższający całkowicie niewidocznym.

niewidoczne podwyższenie

Obuwie podwyższające Betelli wykonane jest z dbałością o każdy detal, z najwyższej jakości naturalnych skór i materiałów. Zachowując naturalny wygląd regularnego obuwia, buty podwyższające Betelli w niewidzialny dla otoczenia sposób poprawiają sylwetkę mężczyzny i dodają mu nie tylko centymetrów, ale również pewności siebie.

Unikalne właściwości

  • Specjalnie opracowana wkładka podwyższająca nie tylko dodaje wzrostu, ale również amortyzuje i absorbuje nacisk podczas chodzenia, zapewniając stopom pełen komfort.
  • Dodatkowa wewnętrzna warstwa między podeszwą a wkładką podwyższającą zapobiega niszczeniu samej wkładki podwyższającej, i jednocześnie gwarantuje odpowiednią wentylację.
  • Naturalnych proporcji podeszwa wykonana z naturalnej skóry lub gumy pozwala na pewny i swobodny krok.

ZYSKUJESZ

  • pewność siebiepewność siebie
  • smuklejszą sylwetkęsmuklejszą sylwetkę
  • pewniejszy krokpewniejszy krok
  • wyprostowane ciałowyprostowane ciało
SPRAWDŹ PEŁNĄ OFERTĘ
jak to działa
pixel