Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

W biznesie mierz wysoko

2017-02-15
W biznesie mierz wysoko
Wyobraź sobie taką sytuację. Jesteś pracownikiem w dużej korporacji, czeka Cię ważne wystąpienie przed zarządem. Prezentacja gotowa, ćwiczona godzinami, wszystko dopięte na ostatni guzik. Jednak na chwilę przed ogarnia Cię stres, skupiony wzrok przełożonych, niezręczna cisza. Dobrze byłoby wtedy wyglądać pewnie i profesjonalnie, prawda?  

W życiu mężczyzny bardzo ważny jest wizerunek, zwłaszcza w momentach związanych z pracą, egzaminami czy też ze spotkaniami biznesowymi. Wysocy, pewni siebie, wyprostowani, o konkretnej postawie i otwartej mowie ciała są lepiej odbierani przez swoich rozmówców, wzbudzają zaufanie i traktuje się ich profesjonalnie.  

Ważne pierwsze wrażenie  

Pierwsze spotkanie biznesowe, pozyskanie kontrahenta, prezentacja produktów firmy to sytuacje, w których pierwsze wrażenie może zaważyć na całym przebiegu spotkania oraz dalszej współpracy. Wiedza i doświadczenie idą w parze z prezencją. Silny uścisk dłoni, profesjonalna gestykulacja, pewne ułożenie ciała, kręgosłup w linii prostej. W sytuacjach nadmiernego stresu, a biznes pełen jest chwil, w których o zdenerwowanie nie trudno, często zapominamy o wyglądzie i o tym, jak prezentujemy się na zewnątrz. Skupiamy myśli wokół strony merytorycznej, nie zwracając uwagi na własny wygląd.  

Dlaczego kobiety noszą obcasy?  

Gdy kobieta ubiera rano buty na obcasach wiedz, że czeka ją ważne spotkanie, rozmowa kwalifikacyjna lub po prostu chce na kimś zrobić dobre wrażenie. Dlaczego? Wysokie buty sprawiają, że kobieta czuje się pewna siebie, inaczej stawia kroki, jej sylwetka staje się smukła, a plecy wyprostowane. Obcasy wymuszają inne ułożenie sylwetki, odruchowo napina się mięśnie brzucha, łydka zaczyna pracować, szyja staje się smukła.  

Czy mężczyzna może uzyskać ten sam efekt, mając do dyspozycji tylko męskie akcesoria? Teraz już tak. Internetowy rynek obuwniczy powiększył się o profesjonalną markę stworzoną z myślą o mężczyznach, którzy chcą poczuć się pewniej nie tylko podczas spotkań biznesowych, ale również w ważnych momentach życia osobistego. Sklep Betelli oferuje nowoczesne obuwie do zadań specjalnych. Dzięki butom podwyższającym marki Betelli w szybki i komfortowy sposób zyskamy kilka centymetrów wzrostu, a postawa stanie się mężna i pewna.  

Mężczyzna na obcasach

  Brzmi niewiarygodnie? Który z panów jednak nie chciałby być klika centymetrów wyższy, poczuć się bardziej pewny siebie, prezentować się smukłą i wyprostowaną sylwetką? A gdyby tak już nigdy nie musieć skracać spodni od garnituru? Kuszące? Unikalne właściwości butów marki Betelli sprawiają, że w mgnieniu oka można zyskać aż dodatkowe 7 cm wzrostu. Co więcej, Twoje otoczenie nawet się nie zorientuje, będzie tylko podziwiać zmianę na lepsze. Naturalny wygląd butów, wygodne wkładki, odpowiednia wentylacja, doskonale wymierzone proporcje, a do tego wysokiej jakości materiały i dbałość o detale to tylko kilka zalet, którymi może pochwalić się marka Betelli. Spróbuj, a już nigdy nie kupisz innych butów.  
Pokaż więcej wpisów z Luty 2017
pixel