Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Jakie buty dla niskich mężczyzn?

2017-07-26
Jakie buty dla niskich mężczyzn?
Niski mężczyzna. Brzmi jak oksymoron. Dwa wzajemnie wykluczające się słowa. Mężczyzna wszak powinien być wysoki. Powinien, ale czy musi? Męskość określa się za pomocą wielu cech, między innymi za pomocą wzrostu. Wysoki mężczyzna jest przystojny, zazwyczaj ma niczym nie zaburzone proporcje, jego symetryczne ciało zawsze dobrze się prezentuje.

Duży wzrost jest często kojarzony z wysoką pozycją, z siłą i dominacją. Wyższym mężczyznom łatwiej zabiegać o atrakcyjne kobiety, przebić się w pracy, przekonać do swoich argumentów. Wzrost w dużej mierze wpływa na samoocenę i poczucie własnej wartości. Co ciekawe, niżsi mężczyźni bywają większymi zazdrośnikami, nie odnoszą tak wielkich sukcesów zawodowych jak ich wyżsi rywale.

Mężczyznom, którym natura nie podarowała wzrostu dużo trudniej jest okazywać swoją męskość. Większość z nas jest wzrokowcami, oceniamy rozmówcę już po kilku sekundach, badamy jego prezencję i sposób w jaki mówi jego ciało. Ważne życiowe wydarzenia, takie jak ślub, rozmowa kwalifikacyjna czy wystąpienie przed publicznością podkreślają, że pierwsze wrażenie oparte jest na naszym wyglądzie. Dopiero po kilku chwilach możemy przekonać publikę o wyższości naszej osoby i nie mowa tu wcale o centymetrach.

Nikt z nas nie jest idealny. Każdy ma swoje mankamenty, których nie chciałby wystawiać na światło dzienne. Niedomiar kilogramów łatwo zatuszować ubraniem, przy niskim wzroście może już nie być tak prosto. Wyobraź sobie, że nie musisz myśleć o tym, czy wybrana marynarka będzie przytłaczała, czy mankiety będą skracały długość nóg.

Zapewne nie raz zastanawiałeś się jak dodać sobie wzrostu. Czy to za pomocą odpowiedniej odzieży, czy za pomocą ćwiczeń rozciągających kręgosłup. A gdyby tak znaleźć prostsze rozwiązanie? Na rynku coraz częściej pojawiają się produkty dedykowane niskim mężczyznom. Wśród nich znajduje się obuwie, specjalnie zaprojektowane tak, by dodać nawet 6 – 7 centymetrów.  Buty podwyższające nie różnią się fasonem od znanych marek, nie są wykonane z gorszej jakości materiałów. Są to te same modele, na które zwracasz uwagę na co dzień. Mają one jednak dodatkową zaletę – dodadzą ci kilku centymetrów. Zakładasz buty i jesteś wyższy. Wydaje się banalne, ale takie właśnie jest. Proste.

Podwyższające buty wizytowe, bo o takich mowa, nie są zarezerwowane tylko i wyłącznie dla wysokich mężczyzn, którzy dobrze prezentują się w garniturze. Spotkanie biznesowe, uroczysta kolacja, oficjalny dress code w pracy. Teraz również niski mężczyzna będzie dobrze wyglądał w eleganckim ubraniu, co więcej - będzie wyższy i to o ładnych kilka centymetrów. Buty korygujące niedoskonałości wzrostu są zaprojektowane tak, by nie tylko spełniały swoją rolę, jaką jest podwyższenie, ale by były równie wygodne jak te, które nosisz do pracy czy na spotkanie. Komfort i dobry wygląd - tymi cechami kierujesz się najbardziej, gdy musisz wybrać dobre obuwie. Dorzuć do tego efekt podwyższenia i oto są. Idealne buty dla niskiego mężczyzny!
Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2017
pixel