Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Dziewczyna na szpilkach za wysoka?

2018-01-19
Dziewczyna na szpilkach za wysoka?Dziewczyna na szpilkach za wysoka?

Zdarzyło Ci się powiedzieć swojej dziewczynie: nie zakładaj szpilek bo jesteś w nich wyższa ode mnie, będziemy dziwnie razem wyglądać? Ciągle ci się to zdarza i kończy jej smutną miną i zmianą butów na takie na płaskiej podeszwie? Może jesteś niewysokim mężczyzną a może twoja partnerka jest wysoka albo po prostu uwielbia obcasy do nieba. Właśnie po to żeby ona mogła nosić wymarzone szpilki i żebyście wyglądali razem jak idealna para stworzyliśmy buty Betelli.

Dzięki tym magicznym butom dodasz sobie 7 cm wzrostu. Buty mają ukryte podwyższenie, są doskonale wyprofilowane więc wyglądają jak zwyczajne obuwie, specjalnie zaprojektowana wkładka zapewnia komfort noszenia i wygodę.

Piękne klasyczne, eleganckie buty Betelli pasują do każdej stylizacji. Idealnie nadają się na wszelkie uroczystości na których chcemy się prezentować elegancko. Śluby, wesela, bale, studniówki, gale. Świetne do garnituru czy smokingu. Nasze buty są doskonałej jakości, modele wizytowe są wykonane w całości ze skóry, czyli mają skórzaną także podeszwę. Słyszałeś, że wyżsi zarabiają więcej i szybciej robią karierę?

Sam możesz zadbać o to jak cię widzą – dodaj sobie kilku centymetrów wzrostu zakładając buty podwyższające. Biznesmeni, prawnicy, celebryci muszą zwracać uwagę na to jak wyglądają i jak są postrzegani.

To nie tak że buty podwyższające są tylko dla niskich facetów - każdemu przyda się kilka dodatkowych centymetrów, poprawi prezencję, zapewni wyprostowaną postawę doda pewności siebie. W końcu jesteś super a dzięki butom Betelli będziesz jeszcze bardziej super bo wyższy o 7 cm! Spokojnie nie ma wstydu, buty Betelli noszą znani i lubiani, gościły na czerwonym dywanie i na deskach teatru (a podwyższenia nikt nie zauważył !!) Noszą je z zadowoleniem panowie w całej Europie.
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2018
pixel