Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Jesteś wysoki i szczupły? To masz lepiej w życiu!

2018-01-24
 Jesteś wysoki i szczupły? To masz lepiej w życiu!Jesteś wysoki i szczupły? To masz lepiej w życiu!

Czy twój kolega zarabia więcej mimo podobnego wykształcenia i doświadczenia zawodowego? Przecież dobrze się ubierasz i jesteś kompetentnym pracownikiem. Mimo to kolega ma wyższą pensję i cieszy się lepszą opinią wśród znajomych i dyrektora.

Myślałeś czemu tak jest? Co robisz nie tak? A czy twój kolega nie jest przypadkiem od ciebie wyższy? Według badań uniwersytetu barcelońskiego lepiej zarabiają Ci, którzy wzbudzają zaufanie. A są to właśnie wysokie osoby i to one częściej otrzymują wysokie stanowiska. Po analizie wzrostu szefów największych koncernów, okazało się, że są niemal o 6,5 cm  wyżsi  niż wynosi przeciętny wzrost.

Wzrost płac z kolejnych 2 cali (5 cm) wysokości jest prawie równy zyskowi wynagrodzenia od jeszcze jednego roku doświadczenia na rynku pracy "- powiedział profesor Leigh z Australii. "Na przykład przeciętny człowiek w naszej próbie ma 178 cm wzrostu. Nasze szacunki sugerują, że jeśli miał 6 stóp wysokości (183 cm), zarabiałby kolejne 1,5% lub około 950$ rocznie.

Jeszcze kilkanaście lat temu panowie z wyższymi wynikami BMI zarabiali więcej. Badania z 2009r. prof. Leigh zaprzeczyły temu stwierdzeniu. Wniosek profesora przekłada się na kult szczupłej sylwetki. Obecnie osoby z niższą masą ciała i wysportowani wzbudzają więcej zaufania wśród pracodawców co przekłada się na lepsze zarobki. Nasze otoczenie uważa panów wysokich za liderów w grupie. Osoby z nadwagą częściej są poniżane i traktowane gorzej. Nawet kilogram nadwagi może przełożyć się na 0,6 proc. pensji!.

Zapewne teraz sobie myślisz. Jestem niski, nie mam szans na karierę. To błąd! O ile na nadwagą trzeba dłużej popracować, tak magiczne podwyższenie jest na wyciągniecie ręki! Właśnie dlatego zobacz nasze buty Betelli, których sekretem jest podwyższająca wkładka aż o 7cm! Poczujesz się pewniej, silniej, a twój kolega nie będzie już jedynym pewnym kandydatem na stanowisko prezesa. Buty są wygodne, mają charakter wizytowy lub codzienny, wykonane z dobrej jakości skóry.

Co ważne marka Betelli powstała w Polsce! Gwarantujemy, że znajdziesz coś dla siebie. W końcu to Twój komfort jest najważniejszy. Zwiększ swoje szanse na karierę i wypróbuj buty podwyższające o 7cm!

file:///C:/Users/Olaf/Downloads/BodySize_Oz%20(1).pdf
http://biznes.onet.pl/praca/zarobki/wysocy-i-lysi-zarabiaja-wiecej/13w8r     r
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2018
pixel